سروش ما را در آپارات دنبال کنید

درباره بازی ارتش های فرازمینی

نوشته شده توسط آرمین کریمی. منتشر شده در اتاقی ویژه برای ارتش های فرازمینی

با عرض سلام خدمت شما بینندگان عزیز

بنده این مطلب رو برای اتاق ویژه نوشته ام.خب اول از همه بریم سمت گوگل:وقتی شما در گوگل بنویسید((بازی ارتش های فرازمینی)) چند نتیجه قابل توجه میاد که همه شان متفاوت هستند:

یک منبع گفته رونمایی شد!!

منبع دیگه گفته اواخر خرداد رونمایی میشود!!

و ...

فعلا بپردازیم به داستان بازی و سپس به این مثاعل اشاره خواهم کرد:

آن هنگام که زمین ویران شده از جنگ به ناچار به فراموشی سپرده می‌شود تا سیطره‌ی حیات به مرزهایی فراتر گسترش یافته و منابع انرژی جدید تقدیری دیگر را رقم زند. اما سرنوشت طردشدگان فرار از نابودی شد. آنها که از ترک زمین بازماندند و زمینیان طردشان کردند، اتحادی تشکیل داده و بقای خود را در تصاحب انرژی قدرتها جستجو می‌کنند. رویای انتقامشان مانع از کهنگی نفرت جنگ می‌شود.

حالا نوبت مساعل حرفه ای تر است:

مراحل تولید بازی ‘ارتش‌های فرازمینی’ از دی ماه سال ۱۳۹۰ و با موتور قدرتمند UDK آغاز شد. تولید فنی این بازی در سال ۱۳۹۲ به اتمام خواهد رسید و در قدم نخست نسخه‌ی فارسی آن روانه‌ی بازار خواهد شد.

در این بازی تلاش شده تا تمامی استانداردهای بازیهای برتر این سبک رعایت شده و محیطهایی بدیع و جذاب در کنار گیم پلی روان و سریع همراه با روند داستانی درگیر کننده عواملی باشند تا ‘ارتشهای فرازمینی’ را فراتر از یک بازی مستقل ایرانی مطرح کند.

ارتش‌های فرازمینی توسط استودیو راسپینا در دست تولید است و از زمان معرفی خود افتخارات زیادی را هم در داخل و هم در رویدادهای خارجی کسب کرده است. ارتش‌های فرازمینی اولین بازی ایرانی است که به رویداد E3 راه پیدا کرده بود و همچنین توانست در عرض دو هفته مجوز ورود به پلتفرم استیم را دریافت کند. علاوه بر این‌ها، ارتش‌های فرازمینی در سال ۲۰۱۳ از دید مخاطبان سایت بین‌المللی indiedb به عنوان برترین بازی مستقل جهان شناخته شد.

 

چند عکس این بازی:

                

بقیه تصاویر و مطالبی را که دارم رو انشاالله در نوشته بعدی میگذارم

قربانت    بوس بوس     ستاره بچینی!!!

نویسنده: آرمین کریمی
----------------------------------

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment