کمپین حمایتی بازی سفیر عشق + خبر بروزرسانی


به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان، کمپین «سفیرعشق باشیم»، به مناسبت شهادت حضرت مسلم بن عقیل(ع) از26 تا 29 تیرماه در فضای مجازی راه اندازی می شود.
این کمپین با محوریت بازی سفیر عشق توسط کاربران فضای مجازی اجرایی خواهد شد.
هر یک از کاربران می توانند با انتشار عکس و فیلم‌هایی از بازی سفیر عشق، در این کمپین مشارکت کنند.
داستان بازی شخصیتی به نام مهران؛ کاراکتری ایرانی و خیالی است. به گفته سازندگان بازی، یکی از یاران وفادار امام حسن (ع) امام دوم ما شیعیان است. مهران بعد از صلح امام حسن و معاویه، تصمیم می‌گیرد تا به شهرری بازگردد تا ادامه زندگی را همراه همسر و پسر کوچک خود بگذراند اما در بازی اتفاقاتی دست به دست هم می‌دهند تا مهران سر از شهر کوفه در بیاورد.
البته در این میان شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند که یکی از این شخصیت‌ها مختار ثقفی است که در بازی مأموریت‌های مهران را زیر نظر می‌گیرد.
از آنجا که بازی در شهر کوفه جریان دارد، گیمر در آن باید مأموریت‌های مختلفی را به پایان برساند و با افراد مختلف و معروف دیدار کند.
بازی سفیر عشق با موتور انریل انجیل 4 ساخته شده است و چیزی جزء گرافیک بالا نمی‌توان انتظار داشت.
علاوه بر این موارد، موسیقی بازی حال و هوای عربی دارد که در صحنه‌های اکشن ریتم موسیقی تند می‌شود که هیجان را به مخاطب القا کند.
همچنین گویندگان برجسته‌ای در سفیر عشق حضور دارند که می‌توان منوچهر والی زاده، گوینده شخصیت مهران نام برد و یکی دیگر از جذابیت های این بازی، موسیقی تیتراژ آخر بازی هم با صدای سالار عقیلی است.
در پایان باید گفت که گیمر در مراحل اول بازی سفیر عشق با تعداد کمی از دشمن‌ها رو به رو می‌شود که رفته رفته، تعداد و قدرت آنها بیشتر می‌شوند.
 
 

بروزرسانی بازی سفیر عشق بزودی منتشر می شود / نسخه بهینه خواهد بود


به گفته سازنده و حامی بازی سفیر عشق متنا با انتشار این عکس نسخه جدید بهینه سازی شده این بازی فردا  منتشر میشود

به گفته سازنده و حامی بازی سفیر عشق متنا با انتشار این ع ...


رتبه کیفیت:
( 0 رتبه )
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید

جستجو