برف وسط تابستون!/دومین گیم پلی نبرد آمرلی+جوایز نفیس

دومین گیم پلی دو نفره نبرد آمرلی در وسط تابستون!/ به همراه جوایز نفیس

(برای تماشا با کیفیت های متفاوت، اینحا را انتخاب کنید.)

( #توجه رده بندی بازی : ۱۵+ بوده و بدیهست که گیم پلی متناسب با این سنین باشد.)

بارش برف یک نشانه دارد... و آن نشانه این است که باریدن برف بی صداست! بی صدایی که باعث می شود متوجه نشد که ممکن است که یک بهمن، پشت در خانه جمع شود و با یک ندا بر سر ما خراب شود! حال اگر آن بارش برف در میان تابستان باشد چه؟!

سلام و درود بر دوستان عزیز و ارجمند. امیدوارم هر جا هستید صحیح و سلامت باشید. خب دوستان عزیز ما در ادامه از بخش  نخست سرگذشت شخصیت بازی، یعنی بصیر را دیدیم. شخصیتی که در زندگی خود، بالا و پایینی های زیادی را تجربه کرده بود و حال در حال تلاش برای نجات زادگاه خود یعنی آمرلیست که شاید سرنوشت هم شهروندان خود به خانواده اش تبدیل نشود! پیش از این معطلتان نمی کنم حتماً نظراتتان را به ما بگید؛ اما راستی! شرکت در مسابقه را فراموش نکنید که ما کلی جوایز نفیس را برای شما در نظر گرفتیم.

 

 

تهیه نسخه دیجیتالی از فروشگاه دیجیتالی هیولا

خرید نسخه فیزیکی از فروشگاه ربیع

 اما در کنار گیم پلی دو نفر از بازی نبرد آمرلی که، نخستین گیم پلی دو نفره از این بازیست، یک مسابقه از کتاب سلام بر ابراهیم ۱ در حال برگزاریسست.

  الف) سؤالات این کتاب به همراه در سه بخش گیم پلی های بازی نبرد آمرلی قرار می گیرد. (در این گیم پلی، پرسش ها در آخر ویدئوست.)

ب) هر سری، در یک ویدئو گیمپلی بازی نبردآمرلی قرار داده می‌شود.

ج) در روزهای یکشنبه۲۴م، سه شنبه۲۶م و پنجشنبه۲۸م بهمن‌ماه، ویدئویی از سری ویدئوهای گیم پلی بازی نبردآمرلی در کانال آپارات ما ارسال می‌شود.

د) اگر زود پاسخ یک ویدئو را ارسال کنید امتیاز بیشتری میگیرید: ۲۴ ساعت اول(۳ امتیاز) / ۲۴ ساعت دوم(۲.۵ امتیاز) / ۲۴ ساعت سوم (۲ امتیاز)  پس بیشترین امتیاز= ۹ امتیاز هست  و  کمترین امتیاز(اگر همه پاسخها را ارسال کنید)=۶ امتیاز. ه) مهلت شرکت در مسابقه تا روز یکشنبه ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه‌ست. به نفرات اول هدایایی از طرف رسانه داده می‌شود.

برای ارسال پاسخ سوالات مسابقه به شیوه زیر(فقط عدد ارسال کنید)؛ بفرض اگر ۴ سوال تستی باشد و پاسخ سوال اول گزینه ۱، سوال دوم گزینه ۲ و سوال سوم گزینه ۱ و سوال چهارم گزینه

۳:

 ۱ 

۲

 ۱ 

۳

  که بین هرکدام یک خط فاصله(اینتر) قرار داد.  پاسخ سوالات را به خط شماره زیر پیامک کنید:  برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار از این مسابقه، می توانید عضو کانال ما شوید و از نتایج آن مطلع شوید.

رتبه کیفیت:
( 1 رتبه )

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید