مگه می تونین از دست سردار فرار کنین!!!/سومین گیم پلی دو نفره بازی نبردآمرلی+همراه جوایز نفیس

مگه می تونین از دست سردار فرار کنین؟!/سومین گیم پلی دو نفره بازی نبردآمرلی+شرکت در آخرین دور مسابقه+همراه با جوایز نفیس

(برای تماشا با کیفیت های متفاوت، اینجا را انتحاب کنید.)

(#توجه رده بازی ۱۵+ بوده بدهیست که گیم پلی متناسب با این سنین باشد)

 وقتی آدم احساس می کند که در اعماق تاریکیست، اغراق کردن به اشتباهات خود می تواند پنجره ای جدید بازتاب کند... پنجره ای که بازگویی امید در شرایط سخت است...

سلام و درود بر مخاطبین عزیز! خوبید؟سلامتید؟ در ادامه از مرحله نفس گیر برفی که،دنبال راه حلی برای رفع حصر شهر آمرلی بودیم یک فردی به ما معرفی شد تا بتوان با کمک او به سوی آمرلی شتافت و شهر را از چنگال داعش نجات داد ؛ولی انگار که همه چیز در این ماجرا خلاصه نمی شود و بصیر با کسی که جناب شبیر معرفی کرده آشنایی قدیمی دارد... پیش از این معطلتان نمی کنم حتماً نظراتتان را به ما بگید؛ اما راستی! شرکت در مسابقه را فراموش نکنید که ما کلی جوایز نفیس را برای شما در نظر گرفتیم.

 

 خرید نسخه دیجیتالی از فروشگاه دیجیتالی هیولا

خرید نسخه فیزیکی از فروشگاه ربیع

 اما در کنار گیم پلی دو نفر از بازی نبرد آمرلی که، نخستین گیم پلی دو نفره از این بازیست، یک مسابقه از کتاب سلام بر ابراهیم ۱ در حال برگزاریسست.

   الف) سؤالات این کتاب به همراه در سه بخش گیم پلی های بازی نبرد آمرلی قرار می گیرد.(در این ویدئو، در اواسط فیلم یعنی : از دقیقه ۲۵:۴۷ تا ۲۶:۱۳ فیلم قرار گرفته است.)

ب) هر سری، در یک ویدئو گیمپلی بازی نبردآمرلی قرار داده می‌شود. 

ج) در روزهای یکشنبه۲۴م، سه شنبه۲۶م و پنجشنبه۲۸م بهمن‌ماه، ویدئویی از سری ویدئوهای گیم پلی بازی نبردآمرلی در کانال آپارات ما ارسال می‌شود. 

د) اگر زود پاسخ یک ویدئو را ارسال کنید امتیاز بیشتری میگیرید: ۲۴ ساعت اول(۳ امتیاز) / ۲۴ ساعت دوم(۲.۵ امتیاز) / ۲۴ ساعت سوم (۲ امتیاز)  پس بیشترین امتیاز= ۹ امتیاز هست  و  کمترین امتیاز(اگر همه پاسخها را ارسال کنید)=۶ امتیاز. ه) مهلت شرکت در مسابقه تا روز یکشنبه ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه‌ست. به نفرات اول هدایایی از طرف رسانه داده می‌شود

برای ارسال پاسخ سوالات مسابقه به شیوه زیر(فقط عدد ارسال کنید)؛ بفرض اگر ۴ سوال تستی باشد و پاسخ سوال اول گزینه ۱، سوال دوم گزینه ۲ و سوال سوم گزینه ۱ و سوال چهارم گزینه 

۳:

۱

۲

۱

۳

 که بین هرکدام یک خط فاصله(اینتر) قرار داد.  پاسخ سوالات را به خط شماره زیر پیامک کنید:  برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار از این مسابقه، می توانید عضو کانال ما شوید و از نتایج آن مطلع شوید.

رتبه کیفیت:
( 1 رتبه )

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید