نام بازی: شمشیر نادر

نام به انگلیسی: Nader 's Blade

سبک بازی: اکشن شمشیربازی،سوم شخص

شرکت سازنده: هنرهای پویا

درباره بازی( از زبان سازنده ): علاوه بر داستان اصلی که به ظهور نادر و چگونگی آزاد سازی ایران توسط او می پردازد، ارشک درگیر ماجراهای جذاب تاریخی خواهد شد..بازیباز با چهار کاراکتر سرباز صفوی، ارشک، نادر جوان و نادر میان سال، شش فصل این بازی را که در نقاط مختلف ایران آن زمان می گذرد، بازی خواهد کرد. سبک بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک اکشن سوم شخص شمیشربازی خواهد بود، که تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است. همچنین پازلهای مکانیکی بازی نیز بطور کامل تغییر یافته و بازی از لحاظ بزرگی چند برابر "لطفعلی خان زند" خواهد بود.

سبک بازی همانند "لطفعلی خان زند" یک اکشن سوم شخص شمیشربازی خواهد بود، که تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است. همچنین پازلهای مکانیکی بازی نیز بطور کامل تغییر یافته و بازی از لحاظ بزرگی چند برابر "لطفعلی خان زند" خواهد بود.
اگر از بازی "لطفعلی خان زند" لذت بردید، در این بازی منتظریک بازی با مراحل و گرافیکی کاملا متفاوت و گیم پلی کاملا نفسگیر باشید. نکته دیگر این بازی تعدد کاراکترهای بازی نسبت به "لطفعلی خان زند" و نقش آفرینی شخصیتهای جذاب تاریخی نظیر : نادرشاه افشار، کریمخان زند، محمدحسن خان قاجار، اشرف افغان و لطفعلی خان زند می باشد. بیش از پنج دقیقه دموهای انیمیشن داستان این بازی را روایت می کند، که از نظر کیفیت با آنچه تاکنون دیده اید کاملا متفاوت خواهد بود.

تعداد مراحل: 13 مرحله - 6 قصل

مدت زمان تولید: هفت ماه
تاریخ عرضه: تیرماه 1388

 

 

دانلود تیزر بازی شمشیر نادر  حدود 12.6 مگابایت

دانلود فیلم گیم پلی بازی شمشیر نادر(اندازه اصلی) | دانلود در اندازه کوچک تر

حدود 53.1 مگابایت|حدود 13.4 مگابایت

|

 

 

رتبه کیفیت:
( 0 رتبه )
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
برچسب: , , , , , ,

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید