پرواز دوران

نام بازی: پرواز دوران

سبک: شبیه ساز پرواز

شرکت سازنده: رسانا شکوه کویر

تاریخ انتشار:15 مرداد ماه 93

بازی های پارسی می نویسد:

آنگاه که آتش جنگ زبانه می‌کشد و دشمن چنان بر وطن می‌تازد که گویی هیچ‌کس را یارای مقابله نخواهد بود. زمانی که از فتح سه روزه‌ی تهران، سخن رانده و خلبان نیروی هوایی ایران را بزدل خطاب می‌کنند و به تمسخر سخن از این گفته می‌شود که اگر خلبانی ایرانی،‌ بتواند به پنجاه مایلی بصره برسد حقوق یک سال افسران عراقی را خواهد داشت (!) و تنها ۱۵۰ دقیقه بعد نیروگاه بصره توسط خلبانی غیور بمباران می‌شود. قصه‌ی رشادت غیور مردی آغاز می‌شود که حضور در دره‌ها، عملیات نفس‌گیر هوایی آتش هراسی بر جان دشمنان انداخته بود؛ آری داستان این بازی روایت رشادت‌های بزرگ مردی است که در نهایت جان خویش را برای کشورش تقدیم کرد:

عباس دوران

 

و اینک! پس از یک مدت طولانی… سکوت استودیوی رسانا شکوه کویر شکسته شد و آمده است تا با بازی‌های گوناگون همه‌ی نگاه‌ها را به سمت خود برگرداند و بمبارانی از اخبار بازی‌های جذاب را بر همه‌ی گیمرهای ایرانی نازل کند و آن‌ها را شگفت زده گرداند!

اولین خبر، راجع به بازی پرواز دوران است که متن زیبای مربوط به آن را در ابتدای خبر خواندید. بازی‌ای که تابه‌حال نمونه‌اش را داخل ایران ندیده‌ایم. شبیه‌ساز پرواز! بله… این اولین بازی‌ای است که با گیم‌پلی و انیمیشن‌های متفاوت می‌خواهد به همه نشان دهد شهید عباس دوران چه زحماتی کشیده و چه رشادت‌هایی از خود برجای گذاشته است.

_ _ _ _

{tab داستان|blue} داستان این بازی روایت رشادت‌های بزرگ مردی است به نام عباس دوران است که در نهایت جان خویش را برای کشورش تقدیم کرد   {tab از کجا بخرم؟|orange}این فقط یک مورد است:  از اینجا {tab ناشر بازی|red}  شرکت مدرن ناشر بازی است {tab سایت رسمی بازی|grey} www.ugs.ir {/tabs}

 

 دانلود تریلر-گیم پلی بازی پرواز دوران(با پسوند avi) حدودا 38.6  مگا بایت

+ دانلود تیزر-تریلر بازی پرواز دوران ( پیشنهاد می شود این را دانلود نمایید) با حجم حدود 16.6 مگابایت

 

 

رتبه کیفیت:
( 0 رتبه )
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
برچسب: ,

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید