خیابان های خونی

نام بازی: خیابان های خونی

سازنده:

درباره بازی: این بازی در سبک دو بعدی و از نمای بالا است.

داستان آن درباره یک نظامی است که قصد دارد تا عامل آلوده شدن شهر به زامبی ها رو پیدا کرده و نابود بکند.

از نکات جالب اینکه این بازی توانسته است چندین عنوان از جشنواره بازی های رایانه ای (تهران) و بخش بازی های بزرگ مستقل برای خودش دست و پا بکند:

غزال زرین سومین جشنواره بازیهای رایانه¬ای تهران و جایزه 25 میلیون ریالی را به سهیل ضرغامی برای بازی خیابان های  خونی اهدا کرد. 

وح تقدیر سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران به همراه جایزه 10 میلیون ریالی را  به  رضا هوشنگی برای بازی خیابان‌های خونی تقدیم کرد. 

هیات داوران در  این بخش لوح تقدیر و جایزه 5 میلیون ریالی  طراحی صدا و صداگذاری را به بازی خیابان‏های خونی  تقدیم و  حمیدرضا انصاری جایزه این بخش را دریافت کرد.

کمیته داوران در بخش بهترین موسیقی بازی بزرگ مستقل لوح تقدیر و جایزه 5 میلیون ریالی خود را به حمیدرضا انصاری برای بازی خیابان های خونیاهدا کرد.

هیات داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه¬ای تهران، تندیس غزال زرین و و جایزه 20 میلیون ریالی بهترین طراحی بازی بزرگ مستقل را به بازی خیابان های خونی تقدیم و جایزه این بخش را به شروین رحیمی را اهدا کرد.

تندیس غزال زرین  به همراه جایزه 40 میلیون ریالی بهترین بازی بزرگ مستقل سومین جشنواره  به بازی خیابان های خونی اهدا شد و رضا هوشنگی به نمایندگی از گروه هدلس ویزارد جایزه این بخش را دریافت کرد.

 

و جالب تر اینکه این بازی تقریبا در تمامی بخش های بازی های بزرگ مستقل جزو نامزد های دریافت جایزه بوده است.

بازی ساخته شده است و تا این لحظه بنظر می رسد که سازندگان بازی برای نشر بازی تلاش می کنند.

 

 

برای دانلود تریلر بازی اینجا کلیک کنید (حدود 9 مگابایت)

راستی سازندگان قصد دارند حضور بیشتری در عرصه خارجی داشته باشند شاید به همین دلیل است که سایت بازی درحال حاضر به انگلیسی است.

رتبه کیفیت:
( 0 رتبه )
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
برچسب: ,

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هربار یک ایمیل در رابطه با بازیهای ایرانی دریافت کنید.

ما را دنبال کنید